Όνειρο ζωής
Να συγχαρώ θερμά τον πολύ καλό μου φίλο Κώστα Κλεάνθη που κατάφερε να κάνει πράξη το όνειρο της ζωής του, με την αμέριστη βοήθεια του ΕΣΠΑ, όπως και πολλοί άλλοι επαγγελματίες. Απέκτησε λοιπόν το δικό του βιομηχανικό κτίριο στο ΒΙΟΠΑ, με νέες σύγχρονες εγκαταστάσεις και μας περιμένει όλους να μας εξυπηρετήσει. Ένα όνειρο ζωής έγινε πραγματικότητα και πλέον βρίσκεται σε ένα χώρο αντάξιο των υπηρεσιών που παρέχει!
Κώστα μου καλορίζικο και καλές δουλειές!
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…