Όλο και τσιμπάει η Δωρίδα
Όλο και τσιμπάει η Δωρίδα
«Με την υπ΄αριθμ. 105970/2022 ΚΥΑ των Υπουργών Οικονομικών και Αν. Οικονομικών (ΦΕΚ Β’ 3892) χρηματοδοτείται ο Δήμος Δωρίδας με το ποσό των 50000ευρώ από το Λογαριασμό Κρατικής Αρωγής για την προμήθεια οχημάτων πυρόσβεσης», όπως ακριβώς αναφέρει ο Βουλευτής Φωκίδας κ. Γιάννης Μπούγας, ο οποίος με ανάρτησή του μεταφέρει τα καλά νέα.
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…