Φιλικό τη Δευτέρα Μικτής ΕΣΚΑΣΕ-Γ.Σ. Ιτέας!
Φιλικό αγώνα θα δώσει τη Δευτέρα 25 Νοεμβρίου στο κλειστό της Αλιάρτου η μικτής της ΕΣΚΑΣΕ των αγοριών με την παιδική ομάδα του Γ.Σ. Ιτέας στο πλαίσιο της προετοιμασίας της.
Αυτό, είναι το πρώτο φιλικό από μια σειρά αγώνων που θα ακολουθήσουν στο επόμενο χρονικό διάστημα για τη Μικτή της ΕΣΚΑΣΕ σε αγόρια και κορίτσια, με αντιπάλους ομάδες της Ένωσης αλλά και και Μικτές άλλων Ενώσεων.
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…