Υποψήφιος στον Αναγνωστόπουλο ο Αυγερινός
Σε συμφωνία με το Λουκά Αναγνωστόπουλο ήρθε ο πρόεδρος του Επιμελητηρίου Φωκίδας Βασίλης Αυγερινός ο οποίος θα είναι υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος στις προσεχείς εκλογές στη ΔΕ Άμφισσας. Μετά το Στάθη Κάππο πρόκειται για τη δευτερη μεγάλη “βόμβα” από το χώρο της ΝΔ που ενεργοποιεί ο κ Αναγνωστόπουλος . Η νεα υποψηφιότητα ανήκει στο στενό περιβάλλον του βουλευτή κ Μπούγα ο οποίος δείχνει να έχει απασφαλίσει μην μπορώντας να ξεχάσει τον πόλεμο που δέχτηκε στις τελευταίες βουλευτικές εκλογές
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…