Υποψήφιος με το Λουκά ο Σίμος
Μπήκε ο Σεπτέμβρης, ξεκίνησε – και μάλιστα για τα καλά- και η προεκλογική περίοδο στο δήμο Δελφών. Απόδειξη ότι οι επικεφαλής των παρατάξεων έχουν ήδη ξεκινήσει να βολιδοσκοπούν διάφορους εν δυνάμει υποψηφίους σε όλες τις Δημοτικές Ενότητες, αν και από ότι μαθαίνω δυσκολεύονται κάμποσο να αποσπάσουν το τελικό ΟΚ . Ωστόσο , σήμερα έχω να σας ανακοινώσω μια υποψηφιότητα που θα κάνει τη διαφορά στην Άμφισσα. Μιλώ για τον κ Σίμο Θερμογιάννη ο οποίος έχει ήδη δώσει τα χέρια με τον κ Αναγνωστόπουλο και θα ενταχθεί στο κεντρικό ψηφοδέλτιο της Άμφισσας.
Ο Σίμος, που στο πρόσφατο παρελθόν διετέλεσε ταμίας στη ΝΟΔΕ Φωκίδας , αποτελεί την τρανή απόδειξη ότι όταν μιλάμε για αυτοδιοικητικές εκλογές Α Βαθμού σε μεγάλο βαθμό καταρρέουν τα κομματικά τείχη και οι υποψήφιοι συντάσσονται με αυτόν που θεωρούν καταλληλότερη λύση τη δοσμένη στιγμή
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…
Ο πρώην με τον νυν δήμαρχο ανήκουν σε διαφορετικά κόμματα;