ΤΡΙΤΗ 16/3/2021:ΑΝΟΙΚΤΗ ΔΕΙΓΜΑΤΟΛΗΨΙΑ COVID-19 ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΙΝΟ ΣΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΡΝΑΣΣΟΥ
Σήμερα Τρίτη, 16/03/2021 από ώρες 10:00 πμ έως 12:00μ., στη Δημοτική Βιβλιοθήκη Πολυδρόσου, στην Πολύδροσο, θα γίνουν δωρεάν διαγνωστικοί έλεγχοι (rapid test) από την Κινητή Ομάδα Υγείας Φωκίδας (ΚΟΜΥ) του ΕΟΔΥ σε συνεργασία με το Δήμο Δελφών.
Όσοι πολίτες επιθυμούν να συμμετάσχουν στη δειγματοληψία θα πρέπει να γνωρίζουν τον Αριθμό Μητρώου Κοινωνικής Ασφάλισης (Α.Μ.Κ.Α.) και να έχουν μαζί τους την αστυνομική τους ταυτότητα, έχοντας αποστείλει SMS τον αριθμό «1» στο 13033, μετάβαση σε ιατρό, ή έχοντας συμπληρώσει την προβλεπόμενη υπεύθυνη δήλωση.
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…