Home Δήμος Δωρίδας Τον υπουργό Περιβάλλοντος Κ.Σκρέκα θα επισκεφθούν την Πέμπτη Βουλευτής και Δήμαρχος Δωρίδας κ.Ι.Μπούγας και Γ.Καπεντζώνης
Τον υπουργό Περιβάλλοντος Κ.Σκρέκα θα επισκεφθούν την Πέμπτη Βουλευτής και Δήμαρχος Δωρίδας κ.Ι.Μπούγας και Γ.Καπεντζώνης
Την Πέμπτη στις 5 το απόγευμα θα επισκεφθούν τον υπουργό Περιβάλλοντος κ. Κώστα Σκρέκα ο Βουλευτής Φωκίδας και ο Δήμαρχος Δωρίδας κ. Γιάννης Μπούγας, έχοντας ανά χείρας τη επικαιροποιημένη μελέτη του παραλίμνιο!
Μετά την πολιτική συζήτηση θα κατατεθεί η μελέτη στην Τεχνική Υπηρεσία του υπουργού για να προχωρήσουν τα τεύχη δημοπράτησης και η προκήρυξη του έργου.
Υπενθυμίζουμε ότι το έργο είναι ενταγμένο στο Ταμείο Ανάκαμψης και ως εξ τούτου πρέπει οπωσδήποτε να έχει υπογραφεί η σύμβαση με τον ανάδοχο εντός του 2022.
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…