Την Κυριακή στο δημοτικό συμβούλιο Δωρίδας το θέμα των φυλακών
Την επόμενη ή μεθεπόμενη εβδομάδα κατά πάσα θα παρθεί η τελική απόφαση των συναρμόδιων υπουργείων για το μέρος που θα ιδρυθούν οι φυλακές υψίστης ασφαλείας και η βουλευτής Ασπασία Μανδρέκα και ο δήμαρχος Γιώργος Καπετζώνης τάσσονται πλέον ανοιχτά υπέρ αυτής της προοπτικής ενώ την Κυριακή αναμένεται η θετική απόιφαση του δημοτικού συμβουλίου Δωρίδας
όλο το ρεπορτάζ μαζί με τη δήλωση της κας Μανδρέκα στην έντυπη έκδοση της εφημερίδας
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…