τεχνικός διευθυντής του Απόλλωνα ο αντιδήμαρχος Γιάννης Φλέγγας
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ
Στη θέση του τεχνικού διευθυντή του Απόλλωνα ο Γιάννης Φλέγγας.Σε σημερινό έκτακτο Δ.Σ αποφασίστηκε ο επί πολλά χρόνια ποδοσφαιριστής της ομάδας μας και όχι μόνο με την ποδοσφαιρική του αλλά και την αυτοδιοικητική του εμπειρία (μιας και ήδη τελεί Αντιδήμαρχος Δωρίδας)να “τρέξει”το ποδοσφαιρικό τμήμα και να αποτελέσει το συνδετικό κρίκο με την διοίκηση.Ο Γιάννης αναλαμβάνει άμεσα καθήκοντα σε μια κρίσιμη καμπή ενόψει της δύσκολης συνέχειας.
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ !!!
Δ.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΥΠΑΛΙΟΥ TIHIO RACE
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…