Ταΐστρες για τα αδέσποτα
Ταΐστρες για τα αδέσποτα
Το Τοπικό Συμβούλιο έχει αποφασίσει να καλλωπίσει και να ευπρεπίσει την πόλη. Αποφάσισε λοιπόν να τοποθετηθούν ταΐστρες και ποτίστρες σε συγκεκριμένα σημεία και να μην επιτρέψουν άλλο την αναρχία, όπου ο καθένας βάζει φαγητό έξω από το σπίτι του και λερώνει δρόμους και πεζοδρόμια. Μάλιστα οι ταΐστρες δεν θα μπουν εκεί που είναι τα σκυλιά, αλλά σημεία που θεωρούν ότι δεν θα υπάρχει μεγάλη όχληση για τους περίοικους.
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…