Σώθηκε γιατί έκανε πράξη το σύνθημα «η πρόληψη σώζει»
Τους Αγίους Πάντες στο πλευρό του είχε ο αντιδήμαρχος Δωρίδας κ. Σταύρος Πολίτης, ο οποίος θα αντιμετώπιζε ένα πολύ σοβαρό, ίσως θανατηφόρο πρόβλημα υγείας, αν δεν το είχε εντοπίσει έγκαιρα. Ο ίδιος, δηλώνει καλά, υπόσχεται να προσέχει τον εαυτό του από εδώ και μπρος και δίνει το σύνθημα για όλους μας: «Η πρόληψη σώζει ζωές», μας λέει και καλά θα κάνουμε να μην το ξεχνάμε. Του ευχόμαστε ολόψυχα καλή ανάρρωση.
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…