Σύμφωνα με ενημέρωση του Βουλευτή κ. Μπούγα: Δυο γήπεδα για τη Δωρίδα
Σύμφωνα με ενημέρωση του Βουλευτή κ. Μπούγα
Δυο γήπεδα για τη Δωρίδα
Τα καλά νέα ανακοίνωσε ο ίδιος ο Λευτέρης Αυγενάκης στο βουλευτή κ. Γιάννη Μπούγα, καθώς εντάχθηκαν στο Φιλόδημο τα δυο γήπεδα που είχε ζητήσει ο Δήμαρχος κ. Γιώργος Καπεντζώνης .
Πρόκειται για την αναβάθμιση του γηπέδου Λιδωρικίου με προϋπολογισμό 140.000 ε, όπως και το γήπεδο Τολοφώνος το οποίο με 90.000 ε θα αποκτήσει στέγαστρα και εγκαταστάσεις.
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…