Συλλυπητήριο μήνυμα δημάρχου Δελφών
Η χώρα μας βιώνει μία ανείπωτη Εθνική Τραγωδία. Διερμηνεύοντας τα συναισθήματα των συναδέλφων μου και των συμπολιτών μου, εκφράζουμε τα θερμά μας συλλυπητήρια και την βαθιά θλίψη μας στους οικείους των τραγικά απολεσθέντων, συμπάσχουμε και συμπονούμε τα πολυάριθμα θύματα και ευχόμαστε στους τραυματίες ταχεία και πλήρη αποκατάσταση της υγείας τους και ευχόμαστε κουράγιο και καλή δύναμη στους κατοίκους των πληγέντων περιοχών.
Ο Δήμος Δελφών στέκεται στο πλάι τους και θα συνδράμει με όποιο μέσο χρειαστεί.
Θανάσης Παναγιωτόπουλος
Δήμαρχος Δελφών
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…