Συλλυπητήριο μήνυμα από την Δ.Ε.Ε.Π ΝΔ ΦΩΚΙΔΑΣ
Με θλίψη πληροφορηθήκαμε το θάνατο του Στάθη Δελή. Ο συμπατριώτης μας εκλεκτό μέλος της κοινωνίας της Φωκίδας και της ιδιαίτερης πατρίδας του της Ιτέας, επέδειξε σε όλη του τη ζωή ήθος, ευγένια, επαγγελματισμό στην εργασία του και αξιοπρέπεια. Η παράταξη της Νέας Δημοκρατίας της οποίας τοπικά υπήρξε ιδρυτικό μέλος, του οφείλει και τον ευγνωμονεί.
Θερμά συλλυπητήρια στους οικείους του.
Για την Δ.Ε.Ε.Π ΝΔ ΦΩΚΙΔΑΣ
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…