Συλλαλητήριο στη Δεσφίνα για τις καταργήσεις τμημάτων στο Λύκειο
Σύσσωμη η τοπική κοινωνία της Δεσφίνας αντιδρά στην κατάργηση δυο τμημάτων στις Λυκειακές τάξεις. Την αντίθεσή της αυτή διατράνωσε σε συγκέντρωση διαμαρτυρίας που πραγματοποιήθηκε σήμερα το πρωί, με την παρουσία του Δημάρχου κ. Θανάση Παναγιωτόπουλου, αντιδημάρχων και μελών της Δημοτικής Αρχής. βασική απαίτηση τους είναι η άμεση ανάκληση της απόφασης του Υπουργού Παιδείας.
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…