ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΟ ΜΗΝΥΜΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ
Το Διοικητικό Συμβούλιο της ΕΠΣ Φωκίδας, εύχεται σε όλους τους επιτυχόντες των Πανελλαδικών εξετάσεων του Νομού Φωκίδας, Θερμά Συγχαρητήρια αλλά και επίτευξη κάθε μελλοντικού τους στόχου.
Συγχαίρει επίσης τις οικογένειες των επιτυχόντων και όλο το εκπαιδευτικό προσωπικό που στήριξαν την προσπάθειά τους και συνέβαλαν από κοινού, στην επιτυχία τους. Θερμά Συγχαρητήρια.
ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ.
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ Η ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΥ ΧΡΗΣΤΙΝΑ ΦΩΣΤΙΕΡΗ
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…