Συγχαρητηρια σε αθλητες
Το ΔΣ του ΦΩΚΙΚΟΣ ΑΣ συγχαίρει τους ποδοσφαιριστές μας Σεγδίτσα Λεωνίδα, Πολίτη Αργύρη και Κεφαλά Παναγιώτη για τις επιδόσεις τους στις πανελλαδικές εξετάσεις. Ευχόμαστε να εισαχθούν στις σχολές που επιθυμούν. Και οι τρεις ποδοσφαιριστές υπήρξαν από τους πιο τυπικούς στις φετινές υποχρεώσεις της ομάδας μας ,χωρίς να παραμελούν τα μαθήματα τους , αποδεικνύοντας πως αθλητισμός και διάβασμα, με σωστή οργάνωση και πρόγραμμα, συνδυάζονται.
Τέλος, συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά για τις επιδόσεις και τα αποτελέσματα τους.
ΦΩΚΙΚΟΣ ΑΣ
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…