Στον πάγκο του Φωκικού ο Μαρωνίτης.
Ο Νικος Μαρωνίτης είναι 42 χρόνων και Νικαιωτης. Εχει διατέλεσει προπονητης του Ιωνικού (Football League & Football League 2), Ενωσιακός προπονητής στις εθνικές ομάδες και σε πολλές ακόμη ομάδες της Αττικης.
Νικος Μαρωνίτης: «Είμαι πολύ χαρουμενος για τη νέα αυτή πρόκληση στην καριέρα μου. Έρχομαι σε μια ομαδα με βαριά φανελα και υποσχομαι μέσα από τη σκληρή δουλειά να επιτύχουμε το στόχο μας που είναι η παραμονή της ομάδας στη Γ´Εθνικη και το πλασάρισμα όσο ψηλότερα μπορούμε. Ευχαριστώ τη διοίκηση για την εμπιστοσύνη που έδειξε στο πρόσωπο μου. Τα υπολοιπα στο γήπεδο.»
Καλωσορίζουμε τον Νικο στην ομαδα μας και του ευχόμαστε καλή επιτυχία στο έργο του.
Το Δ.Σ. Του Φωκικός Α.Σ.
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…