Στις 4 Σεπτεμβρίου η κλήρωση πρωταθλημάτων και κυπέλλου ΕΣΚΑΣΕ!
Αναλυτικά η ανακοίνωση της ΕΣΚΑΣΕ:
‘‘Ο Πρόεδρος και τα μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου της Ένωσής μας, σας προσκαλούν να τιμήσετε με την παρουσία σας, την εκδήλωση κλήρωσης των πρωταθλημάτων για τις κατηγορίες Α! & Β! Ανδρών, Εφήβων, Παίδων, Νεανίδων , Κορασίδων καθώς και του Κυπέλλου Ανδρών για την περίοδο 2022-23 . Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί, στο Συνεδριακό Κέντρο Αλιάρτου τη Κυριακή 4 Σεπτεμβρίου 2022 και ώρα 12:00. Στην εκδήλωση καλούμε να παραβρεθούν τα μέλη των Διοικητικών Συμβουλίων των σωματείων οι προπονητές αλλά και οι αθλητές /τριες. Ιδιαίτερα η παρουσία των προπονητών των ομάδων Α! κατηγορίας Ανδρών κρίνεται απαραίτητη για να συμμετάσχουν στη διαδικασία της κλήρωσης και να κάνουν σχετικές δηλώσεις για τη νέα αγωνιστική περίοδο”.
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…