Στις 30 Ιουνίου η ΓΣ και η ανάδειξη νέου Δ.Σ. στο Φωκικό
Με αφορμή τη λήξη του υπάρχοντος Δ.Σ. στις 30 Ιουνίου η ομάδα του Φωκικού θα πραγματοποιήσει Γενική Συνέλευση την Πέμπτη 16 Ιουνίου 2022 και ώρα 19:00 μ.μ στην αίθουσα συνεδριάσεων του Δήμου Δελφών στην Άμφισσα στην πλατεία Κεχαγιά.
Θέμα της Γ.Σ . θα είναι η ανάδειξη νέου συμβούλιου
και όσοι επιθυμούν να δηλώσουν υποψηφιότητα για το νέο , πρέπει να επικοινωνήσουν μέχρι Δευτέρα 13/6 και στις 22:00 με τον υπεύθυνο Αντώνη Λαγγουράνη στο τηλέφωνο 6979120606.
Δικαίωμα ψήφου θα έχουν τα ήδη υπάρχοντα μέλη του συλλόγου, αλλά και τα νέα μέλη που θα εγγραφούν στη ΓΣ. Η εκλογική διαδικασία θα διαρκέσει από τις 19:00 έως τις 22:00.
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…