Στις 29 Ιουνίου στην Άμφισσα συνεδριάζει το Περιφερειακό
Οι κυλιόμενες συνεδριάσεις του Περιφερειακού Συμβουλίου σε όλους τους νομούς και δήμους της Στερεάς είναι προς τη σωστή κατεύθυνση και προάγουν την περιφερειακή συνείδηση.
Η «ΩτΦ» το επεσήμανε διαρκώς και στην προηγούμενη περιφερειακή Αρχή που θεωρούσε ότι Στερεά είναι μόνο η Λαμία, ούτε καν τη Στυλίδα που ήταν λίγο πιο πέρα δεν περιλαμβανόταν στα σχέδια του κ. Περγαντά.
Με το μοντέλο που εφαρμόζει ο Κώστας Μπακογιάννης έχει συχνή επαφή με όλη τη Στερεά και παράλληλα πολίτες και αυτοδιοικητικοί νιώθουν πιο κοντά στην περιφέρεια.
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…