Στη Θήβα σήμερα ο Μάκαρος για τον μεγάλο τελικό
Με στόχο τη νίκη και το σπάσιμο του αβαντάζ του αντιπάλου ο Μάκαρος σήμερα στις 18:00 μμ αγωνίζεται στη Θήβα με τον τοπικό Άρη στο πλαίσο του μεγάλου τελικού της Ά ΕΣΚΑΣΕ
Αυτό είναι το πρώτο παιχνίδι μεταξύ των δύο αντιπάλων και ο νικητής θα βγει όποιος καταφέρει πρ΄’ωτος και φτάσει στις τρεις νίκες, συμπεριλαμβωανομένων των αγώνων πρωταθλήματος όπου εκεί υπάρχει ισοπαλία μιας και οι αντίπαλοι κέρδισαν στην έδρας τους. Αξίζει να σημειωθεί ότι ο Άρης Θήβας θα βρεθεί για 2η συνεχόμενη χρονιά σε τελικό, αυτή τη φορά όμως με πλεονέκτημα έδρας, μετά τους περσινούς αγώνες με τον Ερμή Σχηματαρίου, ενώ η ομάδα της Άμφισσας βρίσκεται στους τελικούς μετά από 21 χρόνια!
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…