Στην 7η θέση των πιο δραστήριων βουλευτών η Γιώτα Πούλου
Στην 7η θέση των πιο δραστήριων βουλευτών η Γιώτα Πούλου
Δε μου κάνει καμιά εντύπωση που η βουλευτής ΣΥΡΙΖΑ της γειτονικής Βοιωτίας βρίσκεται στους πιο δραστήριους βουλευτές και μάλιστα φιγουράρει στην 7η θέση. Όσοι την ξέρουν γνωρίζουν πως δε κάθεται δευτερόλεπτο. Η κ. Πούλου είναι πολύ δραστήρια και εξαιρετικά καλά ενημερωμένη, όχι μόνο για τα θέματα του νομού της, αλλά καλύπτει και γύρω περιοχές. Τη Φωκίδα, που η Αξιωματική Αντιπολίτευση δεν έχει εκλεγμένο Βουλευτή, την καλύπτει μια χαρά.
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…