Στην Άμφισσα , στο Πνευματικό Κέντρο, την Παρασκευή 27 Ιουλίου και ώρα 18:30 μμ το Μικρό Θέατρο Λάρισας: Η ΚΟΚΚΙΝΟΣΚΟΥΦΙΤΣΑ
Πιστό στο ραντεβού του το Μικρό Θέατρο Λάρισας έπειτα από την τεράστια επιτυχία που σημείωσαν οι παραστάσεις Τα Καινούργια ρούχα του Βασιλιά , Οι Μύθοι του Αισώπου, Η Πεντάμορφη & το Τερας & Ο Λυκος & τα 3 γουρουνάκια σε όλη την Ελλάδα,συνεχίζει την παράδοση που δημιούργησε από το 2009 με τις ποιοτικές παιδικές παραγωγές του, καθώς παρουσιάζει για 8η χρονιά στην πόλη μας το πασίγνωστο παραμύθι του διάσημου συγγραφέα Charles Perrault Η ΚΟΚΚΙΝΟΣΚΟΥΦΙΤΣΑ που γράφτηκε για 1η φορά το 1697. Μετά ακολούθησανοι Αδελφοί Γκρίμ όπου το διασκεύασαν με δυο διαφορετικές εκδοχές.
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…