στάση εργασίας από το Σύλλογο Υπαλλήλων ΠΕ Φωκίδας
Ο Σύλλογος Υπαλλήλων Π.Ε. Φωκίδας, πραγματοποιεί στάση εργασίας την Τετάρτη 13 Νοεμβρίου 2019, από τις 13:00 μέχρι τέλος ωραρίου, διεκδικώντας την άμεση εφαρμογής από την Περιφέρεια Στερεάς Ελλάδας των προβλεπόμενων διατάξεων της Ειδικής Συλλογικής Σύμβασης Εργασίας (ΦΕΚ 2358/Β/20-6-2018 & ΦΕΚ 1052/Β/29-3-2019) που ρυθμίζουν τους όρους και τις συνθήκες απασχόλησης των εργαζομένων των Οργανισμών Τοπικής Αυτοδιοίκησης (Ο.Τ.Α.) Β’ Βαθμού και των Ν.Π.Δ.Δ. αυτών, στους εργαζόμενους της Π.Ε. Φωκίδας.
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…