ΣΠΟΑΚ: «Τουριστική προβολή και ανάδειξη του Κορινθιακού Κόλπου»
Το Δ.Σ. του Σ.Π.Ο.Α.Κ. με ομόφωνη απόφαση συνεχίζει την επιτυχημένη συνεργασία με την εταιρεία συμβούλων «MORE GREECE Μ.Ε.Π.Ε.» για την προώθηση της τουριστική προβολής, αναλαμβάνοντας για τους Δήμους – Μέλη του μια προσπάθεια συντονισμού, στην κοινή κατεύθυνση για ανάδειξη και προβολή της φυσικής ομορφιάς και της πολιτιστικής κληρονομιάς συνολικά των περιοχών γύρω από τον Κορινθιακό Κόλπο.
Σ.Π.Ο.Α.Κ. «Ο ΑΡΙΩΝ»
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…