Home Δήμος Δελφών Σκληρή επιστολή του συμβούλου της μείζονος μειοψηφίας Γ.Δρακάκη για την επίστρωση δρόμου στο Γαλαξίδι: «Από αυτή τη Δημοτική Αρχή όλα τα έχουμε δει και όλα τα έχουμε ακούσει»
Σκληρή επιστολή του συμβούλου της μείζονος μειοψηφίας Γ.Δρακάκη για την επίστρωση δρόμου στο Γαλαξίδι: «Από αυτή τη Δημοτική Αρχή όλα τα έχουμε δει και όλα τα έχουμε ακούσει»
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…