ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΛΑΙΟΥΡΓΙΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
Με βάση το νόμο 4384/2016 και το καταστατικό του Ε.Α.Σ. Άμφισσας καλούνται τα μέλη των συνεταιρισμών (ήτοι Αγροτικός Συνεταιρισμός Άμφισσας, Αγροτικός Συνεταιρισμός Βουνιχώρας, Αγροτικός και Κτηνοτροφικός Συνεταιρισμός Γαλαξιδίου, Αγροτικός Συνεταιρισμός Δροσοχωρίου και Μελισσοκομικός Συνεταιρισμός Φωκίδας), που συγχωνεύτηκαν πλέον με τον Ε.Α.Σ. Άμφισσας , να προσέλθουν στα γραφεία του συνεταιρισμού να εξοφλήσουν τη μερίδα τους , γιατί έχει παρέλθει το χρονικό διάστημα στο οποίο έπρεπε να είχαν τακτοποιήσει το υπόλοιπο της συνεταιριστικής τους μερίδας η οποία ανέρχεται στο ποσό των 500€.
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…