Σεφτέ στις νίκες για τους έφηβους του ΓΣ Ιτέας
Την πρώτη του νίκη για το περιφερειακό πρωτάθλημα Εφήβων, μετά την ήττα της 1ης αγωνιστικής στην Αλίαρτο, πέτυχαν οι παίχτες του ΓΣ Ιτέας που επικράτησαν με 62-53 του Απόλλωνα Λιβαδειάς
Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν μέχρι και με 20 πόντους για να μειώσει στη συνέχεια ο Απόλλωνας και να διαμορφωθεί το τελικό 62-53.
Διαιτητές: Γερονικολός-Πετώνης.
Δεκάλεπτα: 16-12, 16-12, 16-8, 14-21.
Γ.Σ. Ιτεας (Μωραΐτης): Μαναίος, Περδίκης 4, Χαλκιάς 10, Μολές Α., Αναγνωστάκος 12, Λάίος 10 (2), Κατσίμπρας, Μπακογιάννης 1, Τζαμτζής 2, Τσιριπέρου 23 (4).
Απόλλων Λιβαδειάς (Ντάλλης): Μπάλλιος, Φρυγανάς 24 (3), Κωτσαδάμ Α., Πέτρου, Μπουζίκας 3, Κωτσαδάμ Λ., Σταυλιώτης 10, Κατσής 4, Στάντζος 6 (1), Γκιζίμης 6, Σκοτίδας.
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…