Ρεπό η Α΄ΕΣΚΑΣΕ λόγω καρναβαλιού
Με αγώνες για τα πρωταθλήματα υποδομής αλλά και για την Γ’ ΕΣΚΑΣΕ συνεχίζονται τα πρωταθλήματα την Παρασκευή και το Σάββατο 28-29 Φεβρουαρίου. Όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος, την τελευταία Κυριακή της Αποκριάς δεν θα διεξαχθούν παιχνίδια.
Το ενδιαφέρον της Φωκίδας εστιάζεται αποκλειστικά το Σάββατο και στην Γ ΕΣΚΑΣΕ και τη Β΄φάση του πρωταθλήματος Παίδων
Συγκεκριμένα, το Σάββατο στις 16:00 στο κλειστό Χ. Καμπεράκης της Άμφισσας η ομάδα της Δωρίδας φιλοξενεί την Μπούκαλη ελπίζοντας στο θαύμα και την πρώτη νίκη στο πρωτάθλημα. Στα άλλα παιχνίδια του Ομίλου θα αναμετρηθούν οι : Πανευρυτανική-Πρωτέας Λαμίας και Μούτα-ΑΠΣ Λαμίας
Επιπλέον, το Σάββατο στις 15:00 μμ στο μπαλόνι της Ιτέας θα δούμε το τοπικό ντέρμπι μεταξύ του Γυμναστικού Συλλόγου Ιτέας και του Μάκαρου για τη Β΄Φάση του πρωταθλήματος Παίδων.
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…