Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για την Επιλογή Δύο (2) Στελεχών για την Λειτουργία του Κέντρου Στήριξης ΚΑΛΟ Ν. Φωκίδας
Ο Κοι.Σ.Π.Ε. Νομού Φωκίδας «Γιάννης Βολίκας» στο πλαίσιο υλοποίησης της πράξης «Κέντρα Στήριξης της Κοινωνικής και Αλληλέγγυας Οικονομίας» του Ε.Π. «Ανάπτυξη Ανθρωπίνου Δυναμικού, Εκπαίδευση και Δια Βίου Μάθηση» ΕΣΠΑ 2014-2020, επιθυμεί να προσλάβει με σύμβαση ορισμένου χρόνου δύο (2) στελέχη για την λειτουργία Κέντρου Στήριξης Κοινωνικής και Αλληλέγγυας Οικονομίας στο Νομό Φωκίδας, Άμφισσα με τα ακόλουθα απαραίτητα προσόντα:
· Στέλεχος Τύπου 1
|
· Στέλεχος Τύπου 2
Και για τις δύο θέσεις εργασίας εκτός των απαραίτητων παραπάνω προσόντων θα συνεκτιμηθούν στην αξιολόγηση τα εξής:
|
Παρακαλούμε όπως αποσταλούν οι φάκελοι υποψηφιότητας (βιογραφικό σημείωμα, προπτυχιακός τίτλος σπουδών, μεταπτυχιακός τίτλος σπουδών, βεβαιώσεις προϋπηρεσίας, πιστοποιητικά γλωσσομάθειας και γνώσης χρήσης Η/Υ κ.λπ.) έως και τις 23 Σεπτεμβρίου 2019 ηλεκτρονικά στη διεύθυνση koispevolikas@yahoo.gr, αλλά και ταχυδρομικά στη διεύθυνση Εθνικής Αντιστάσεως 13 (ισόγειο), Άμφισσα Τ.Κ. 33100.
Για κάθε πληροφορία, μπορείτε να επικοινωνήσετε στο τηλ. 2265028507 ή στο 2265301627.
Σε περίπτωση που διαπιστωθεί ότι δεν πληρείται έστω και μία εκ των προϋποθέσεων ως προς τα απαραίτητα τυπικά προσόντα, ο φορέας διατηρεί το δικαίωμα να μην εξετάσει την αίτηση υποψηφιότητας.
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…