Home ΕΠΣ Φωκίδας Πρόγραμμα αγωνων κυπέλλου Φωκίδας για την 3η αγωνιστική και πρωταθλήματος για την 5η, 6η΄και 7η
ΕΠΣ Φωκίδας - 10 Νοεμβρίου, 2021

Πρόγραμμα αγωνων κυπέλλου Φωκίδας για την 3η αγωνιστική και πρωταθλήματος για την 5η, 6η΄και 7η

Α)    Η Επιτροπή Πρωταθλημάτων & Κυπέλλου, αποφάσισε τους ορισμούς των παρακάτω αγώνων :  

 

                                          

                                                               ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

                                                                        2ΗΣ  ΦΑΣΗΣ  ΚΥΠΕΛΛΟΥ

                                                            ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗΣ  ΠΕΡΙΟΔΟΥ  2021 – 2022

                                                                                                                                                           

 

ΗΜΕΡΑ     ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ   ΩΡΑ        ΓΗΠΕΔΟ                          ΓΗΠΕΔΟΥΧΟ               ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟ

                                                                                                           ΣΩΜΑΤΕΙΟ                       ΣΩΜΑΤΕΙΟ

                                                                                                                                                                                   

3ΗΣ  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ                                                                                                                                                     

 

1ΟΥ  ΟΜΙΛΟΥ

ΤΕΤΑΡΤΗ                17/11/2021      15:00   ΔΗΜ.  ΓΛΥΦΑΔΑΣ     ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΥΠΑΛΙΟΥ 

 

2ΟΥ  ΟΜΙΛΟΥ

ΤΕΤΑΡΤΗ                10/11/2021      15:15   ΔΗΜ.  ΧΡΙΣΣΟΥ         ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΙΤΕΑΣ  – ΗΣΑΪΑΣ ΔΕΣΦΙΝΑΣ 

 

 

 

 

                                                        ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  

                                    ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ  Α΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ                            

                                           ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗΣ  ΠΕΡΙΟΔΟΥ  2021 – 2022

                                                                                                                                                           

 

ΗΜΕΡΑ     ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ   ΩΡΑ        ΓΗΠΕΔΟ                          ΓΗΠΕΔΟΥΧΟ               ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟ

                                                                                                           ΣΩΜΑΤΕΙΟ                       ΣΩΜΑΤΕΙΟ

                                                                                                                                                                                   

5η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                                                                                                                                      

 

ΣΑΒΒΑΤΟ        13/11/2021       15:00    ΔΗΜ. ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ                   ΑΕΤΟΣ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ –  ΑΠ  ΙΤΕΑΣ  

ΣΑΒΒΑΤΟ        13/11/2021       15:00    ΔΗΜ. ΜΑΛΑΜΑΤΩΝ           ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΥΠΑΛΙΟΥ – ΤΟΛΟΦΩΝΑΣ ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ   

ΣΑΒΒΑΤΟ        13/11/2021       15:00    ΔΗΜ.  ΧΡΙΣΣΟΥ                        ΑΜΦΙΣΣΑΪΚΟΣ 2006 –   ΑΚΑΔΗΜΙΑ 94 

ΣΑΒΒΑΤΟ        13/11/2021       15:00    ΔΗΜ.  ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ     ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ –   ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ 

 

 

ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ                           ΗΣΑΪΑΣ ΔΕΣΦΙΝΑΣ –  ΦΩΚΙΚΟΣ   

 

ΡΕΠΟ: ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                   

6η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                                                                                                                                      

           

ΣΑΒΒΑΤΟ        20/11/2021       15:00    ΔΗΜ.  ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ                   ΑΕΤΟΣ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ –  ΗΣΑΪΑΣ ΔΕΣΦΙΝΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ        20/11/2021       15:00    ΔΗΜ.  ΙΤΕΑΣ                           ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ.  ΙΤΕΑΣ – ΑΜΦΙΣΣΑΪΚΟΣ 2006

ΣΑΒΒΑΤΟ        20/11/2021       15:00    ΔΗΜ.  ΧΡΙΣΣΟΥ                        ΑΚΑΔΗΜΙΑ 94 –    ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ 

ΚΥΡΙΑΚΗ         21/11/2021       15:00    ΔΗΜ.  ΤΟΛΟΦΩΝΑΣ      ΤΟΛΟΦΩΝΑΣ ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ

 

 

ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ                ΦΩΚΙΚΟΣ –   ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΥΠΑΛΙΟΥ 

 

ΡΕΠΟ:          ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ 

 

 

                                                                                                                                                                                   

7η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                                                                                                                                      

 

ΣΑΒΒΑΤΟ        27/11/2021       15:00    ΔΗΜ. ΔΕΣΦΙΝΑΣ                      ΗΣΑΪΑΣ ΔΕΣΦΙΝΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΥΠΑΛΙΟΥ  

ΣΑΒΒΑΤΟ        27/11/2021       15:00    ΔΗΜ.  ΧΡΙΣΣΟΥ                        ΑΜΦΙΣΣΑΪΚΟΣ 2006 – ΑΕΤΟΣ ΛΙΔΩΡΙΚΙΟΥ 

ΣΑΒΒΑΤΟ        27/11/2021       15:00    ΔΗΜ.  ΙΤΕΑΣ                            ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ.  ΙΤΕΑΣ  

 

ΚΥΡΙΑΚΗ         28/11/2021       15:00   ΔΗΜ.  ΓΛΥΦΑΔΑΣ                    ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ –   ΑΚΑΔΗΜΙΑ 94 

 

 

ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ                           ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ – ΦΩΚΙΚΟΣ

 

ΡΕΠΟ:  ΤΟΛΟΦΩΝΑΣ ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ

 

 

 

 

 

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Check Also

Συνειδητά ο δήμος Δελφών «κρεμάει» τα έργα

Δεν έχει τέλος η κακοποιητική συμπεριφορά του δήμου Δελφών απέναντι σε έργα που έχουν σχεδ…