Προσυνεδριακή συνέλευση μελών και φίλων του ΣΥΡΙΖΑ
Η Οργάνωση Μελών του ΣΥΡΙΖΑ Δήμου Δελφών διοργανώνει ανοιχτή πολιτική προσυνεδριακή συνέλευση μελών και φίλων του κόμματος ενόψει της διεξαγωγής του 2ου τακτικού συνεδρίου του ΣΥΡΙΖΑ.
Η εκδήλωση θα γίνει την Τετάρτη 28 Σεπτέμβρη 2016 στις 6 το απόγευμα στην αίθουσα συνεδριάσεων του Δημοτικού Συμβουλίου στην Άμφισσα (Πλατεία Κεχαγιά).
Κεντρικός ομιλητής ο σ.Μάκης Θεοφιλάτος, μέλος της Κ.Ε. του ΣΥΡΙΖΑ
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…