ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΙΤΕΑΣ
Το Δ.Σ. της Κινηματογραφικής Λέσχης Ιτέας προσκαλεί τα μέλη του Συλλόγου σε Γενική Συνέλευση που θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 13/10/2019 στις 11 το πρωί στην αίθουσα συνεδριάσεων της Δημοτικής Ενότητας Ιτέας (3ος όροφος) με θέματα:
Απολογισμός δράσης
Οικονομικός απολογισμός
Εκλογές
Τα μέλη του Συλλόγου που επιθυμούν μπορούν να δηλώσουν υποψηφιότητα για Διοικητικό Συμβούλιο ή ΕΕ μέχρι το Σάββατο 12/10 στις 11πμ στο email: [email protected] ή με μήνυμα στο τηλ. 6907013696.
Η πρόεδρος Βαγγελιώ Μπεμπή
Η γραμματέας Βιολέττα Παπαπολίτη
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…