ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ
Ο Πρόεδρος και τα μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου του Επιμελητηρίου Φωκίδας,σας προσκαλούν να τιμήσετε με την παρουσία σας την εκδήλωση για την κοπήτης Πρωτοχρονιάτικης Πίτας.
Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί στην αίθουσα του Δ.Σ. του Δήμου Δελφών, Πλατεία Κεχαγιά,Άμφισσα,την Κυριακή 31 Ιανουαρίου 2016και ώρα 11:30 π.μ.Κατά την διάρκεια της εκδήλωσης θα απονεμηθούν αναμνηστικά συμμετοχής στουςμαθητέςτου Νομού μας,που έχουν συμμετάσχει στονΜαθητικό Διαγωνισμό,ο οποίος διοργανώνεται από τα Επιμελητήρια Στερεάς Ελλάδας.Με ιδιαίτερη εκτίμηση,
Ο Πρόεδρος του Επιμελητηρίου Φωκίδας
Γαζής Γεώργιος
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…