«ΠΟΔΗΛΑΤΩ, ΤΟΝ ΚΑΡΚΙΝΟ ΝΙΚΩ!»
Το Παράρτημα Φωκίδας της Ελληνικής Αντικαρκινικής Εταιρείας σε συνεργασία με τον Πολιτιστικό Σύλλογο «Ιτιά», σάς καλούν σε μια όμορφη «ποδηλατάδα», την Κυριακή 24 Ιουλίου 2022, με σύνθημα «Ποδηλατώ, τον καρκίνο νικώ!»
Η εκκίνηση θα δοθεί στον μόλο της Ιτέας, στις 20:00 το βράδυ, με προορισμό την Κίρρα ενώ το σημείο τερματισμού θα είναι το MIAMI, όπου στις 21:30, το συγκρότημα BLISS, αναμένεται να μάς χαρίσει όμορφες μουσικές στιγμές.
Σάς περιμένουμε όλους, για να στείλουμε ακόμα ένα μήνυμα, ότι ο καρκίνος δεν είναι ανίκητος!
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…