Πληθώρα ενδιαφερομένων για τη διοίκηση του Νοσοκομείου Άμφισσας
Αν και οι προκηρύξεις για την στελέχωση του νοσοκομείο με γιατρούς τις περισσότερες φορές είναι άκαρπες, κυρίως όταν πρόκειται για επικουρικούς, δεν μπορούμε να πούμε ότι ισχύει το ίδιο για Διευθυντικά στελέχη, καθώς η θέση του Διοικητή έχει προσελκύσει 18 ενδιαφερόμενους και μάλιστα την ώρα που η Φωκίδα ετοιμάζεται για το μεγάλο συλλαλητήριο στην Αθήνα. Την ίδια ώρα, ο Βουλευτής κ. Η.Κωστοπαναγιώτου ανακοινώνει ότι το παράλληλο πρόγραμμα εισάγεται στην Ολομέλεια αύριο και ανοίγει το δρόμο για τη στελέχωση του νοσοκομείου.
Διαβάστε στη σημερινή εφημερίδα τα ονόματα των 18 διεκδικητών τη διοίκηση του νοσοκομείου Άμφισσας
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…