Παρουσίαση του βιβλίου «Βεβαιότητες και ψευδαισθήσεις»
Ο Σύλλογος Γυναικών Φωκίδας και οι εκδόσεις Ιωλκός, σας προσκαλούν στην παρουσίαση του βιβλίου «Βεβαιότητες και ψευδαισθήσεις», του Νίκου Καζατζόπουλου, στη Δημοτική Αίθουσα Συνεδριάσεων (Πλατεία Κεχαγιά [Πάνω Πλατεία], Άμφισσα), την Παρασκευή 13/12/2019 & ώρα 19:30. Για το βιβλίο θα μιλήσoυν: Έφη Ραφτοπούλου (Φιλόλογος), Νίκος Καζατζόπουλος (Συγγραφέας). Θα συντονίσει η Έλλη Κοτσάνου-Ρομβοτσάνου. Μουσικό ένθετο-τραγούδια: Γιάννης Σούφρας. Συμμετέχουν μέλη του μαγικού θεάτρου του Δημήτρη Αποστόλου.
Υποστήριξη:
Δήμος Δελφών. Είσοδος ελεύθερη.
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…