Παραιτήθηκε ο Αντιπεριφερειάρxης Φθιώτιδας κ. Θανάσης Κρακάντζας
Παραιτήθηκε σήμερα ο αντιπεριφερειάρχης Φθιώτιδας κ. Θανάσης Καρακάντας. Την παραίτησή του υπέβαλε ο ίδιος για λόγους ευθιξίας, καθώς το όνομά του ενεπλάκη σε υπόθεση σεξουαλικής παρενόχλησης. Ο κ. Καρακάντζας παραιτήθηκε και από Περιφερειακός Σύμβουλος, Τη θέση του στο Περιφερειακό Συμβούλιο θα πάρει η κ.Ευθυμία Αργυροπούλου η οποία ήταν η πρώτη επιλαχούσα.
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…