Ο πρόεδρος των Επαγγελματιών Γαλαξιδίου κ. Μάριος Χαλδεάκης σε συνέντευξή του τονίζει: “Η ισχύς εν τη ενώσει”
Έμφαση στο “εμείς” και στην ανάγκη δημιουργίας ενός ξεκάθαρου πλαισίου δράσεων της νέας δημοτικών αρχών, όπως και της περιφερειακής και των φορέων που εμπλέκονται με άμεσο ή έμμεσο τρόπο στη βελτίωση των παρεχομένων υπηρεσιών και στην ουσιαστική βελτίωση του τουριστικού προϊόντος στο όμορφο Γαλαξίδι δίνει μέσω της συνέντευξης του στην «Ώρα της Φωκίδας» ο πρόεδρος του συλλόγου επαγγελματιών κ. Μάριος Χαλδεάκης.Τηρώντας διακριτικές αποστάσεις επισημαίνει την ανάγκη δράσεων θέτει το πλαίσιο εντός του οποίου πρόκειται να κινηθεί ο σύλλογος στο προσεχή διάστημα προτρέποντας για περισσότερη και λιγότερο συμβιβαστικού χαρακτήρα δουλειά σε επίπεδο δομών αλλά και νοοτροπιών.
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…