Ο Παντελής ο Σμαράγδης υποψήφιος με τον Αναγνωστόπουλο
Μπορεί ο καύσωνας να μας έχει χτυπήσει όλους κατακέφαλα και να μας έχει παραλύσει το νευρικό μας σύστημα αλλά μαθαίνω ότι ο Λουκάς ο Αναγνωστόπουλος έχει αρχίσει να φορτσάρει και κάνει τη μια επαφή πίσω από την άλλη προκειμένου να κλείσει υποψηφίους για τις εκλογές την επόμενη χρονιά.
Στο πλαίσιο αυτό ήδη έκλεισε τον Παντελή Σμαράγδη από την Ιτέα . Ο Παντελής προέρχεται από το χώρο του ΠΑΣΟΚ και στις τελευταίες εσωκομματικές εκλογές κατάφερε να αναδειχτεί πρώτος σε ψήφους ως υποψήφιος σύνεδρος του κόμματος και δεύτερος σε όλο το δήμο Δελφών για τη νέα Νομαρχιακή Επιτροπή. Έ, δεν το λες και άσχημα . Ιδιαίτερα όταν μαθαίνω ότι θα ακολουθήσουν και άλλες ανακοινώσεις….
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…