Ο παλιός είναι αλλιώς
Δε θα είναι υπερβολή αν σας πούμε πως από την πρωτοχρονιά έχει ξεκινήσει και μαζεύει υπογραφές και υπεύθυνες δηλώσεις από όλα τα στελέχη της παράταξής του, τα αιρετά οπωσδήποτε, ότι θα κατεβούν μαζί του. Ο λόγος για το Δήμαρχο Δωρίδας κ. Γιώργο Καπεντζώνη.
Φυσικά δεν περιορίζεται στους αιρετούς του, αλλά επεκτείνεται και σε δυνατά χαρτιά της τοπικής κοινωνίας που δε θέλει να δει απέναντί του. Στο τέλος θα κάνει τους υπολογισμούς του και θα κατεβάσει όλους εκείνους που θα θεωρεί ότι του φέρνουν στο πιάτο το πολυπόθητο 43%. Βλέπετε ο Μητσοτάκης φρόντισε να κάνει εύκολη την επανεκλογή των ήδη αιρετών και τη ζωή κόλαση των νέων συνδυασμών.
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…