Ο Νίκος Καζατζόπουλος μίλησε στο Λύκειο Άμφισσας
Το Λύκειο Άμφισσας , ξεκινώντας τις δράσεις του τιμώντας την μνήμη των 100 χρόνων της Μικρασιατικής καταστροφής , είχε προσκεκλημένο – ομιλητή τον καθηγητή και συγγραφέα Νίκο Καζατζόπουλο . Τα παιδιά της Γ΄Λυκείου σε ρόλο δημοσιογράφων έκαναν ερωτήσεις στον κ Καζατζόπουλο ,για τα γεγονότα αυτά, σχετικά με τη Φωκίδα.
Η εκδήλωση έγινε στην αίθουσα του Δημαρχείου στην Άμφισσα , παρουσία καθηγητών του Λυκείου.
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…