Ο κος Κουτσουμπός μειοδότης στο διαγωνισμό για την ανακύκλωση
Στην τελική φάση βρίσκεται η ολοκλήρωση του διαγωνισμού για την ανακύκλωση του δήμου Δελφών.
Σύμφωνα με χτεσινές δηλώσεις του αρμόδιοι αντιδήμαρχου Δ. Καραγιάννη ο διαγωνισμός εξελίχθη ομαλά και την πιο συμφέρουσα προσφορά έδωσε ο εργολάβος κος Κουτσουμπός από τη Δ.Ε. Παρνασσού. Από εδώ και στο εξής πλέον διανύουμε το χρόνο που μπορούν οι υπόλοιποι εργολάβοι να κάνουν ένσταση-, αν νομίζουν ότι κάτι δεν έγινε καλά- μέχρι στιγμής δεν έχει γίνει- και αν όλα πάνε καλά το πολύ σε δέκα ημέρες θα ξεκινήσει να δουλεύει ξανά το σύστημα. Αμαν, γιατί πραγματικά σε ορισμένες γειτονιές η κατάσταση είναι ανυπόφορη
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…