Ορκίστηκε ο νέος Διοικητής Ν.Τριανταφύλλου
Oρκίστηκε ο κ. Νίκος Τριανταφύλλου διοικητής του νοσοκομείου Άμφισσας. Κατά το χαιρετισμό του ανέφερε τα εξής:
“Αναλαμβάνω τη διοίκηση του ΓΝ Άμφισσας σε μια κρίσιμη περίοδο για το Εθνικό Σύστημα Υγείας. Αρχικά θα ήθελα να ευχαριστήσω την κυβέρνηση και την ηγεσία του Υπουργείου Υγείας για την εμπιστοσύνη στο πρόσωπό μου. Πιστεύω ακράδαντα ότι το Νοσοκομείο μας με τη στήριξη των εργαζομένων του, της τοπικής κοινωνίας, των τοπικών αρχών και του βουλευτή του νομού μας που έχει σταθεί αρωγός όλη αυτή τη δύσκολη περίοδο μπορεί να διασφαλίσει την εύρυθμη λειτουργία του, αλλά και την ουσιαστική αναβάθμισή του”.
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…