Οριστικοποιούνται τα εμβολιαστικά κέντρα της Φωκίδας
Οριστικοποιούνται τα εμβολιαστικά κέντρα της Φωκίδας
Τέσσερα εμβολιαστικά κέντρα για τον κορονοϊό οριστικοποιούνται στη Φωκίδα. Σύμφωνα με πληροφορίες ο εμβολιασμός θα γίνεται στην Άμφισσα στο νοσοκομείο Άμφισσας, στις εγκαταστάσεις του ΤΟΜΥ (πρώην ΙΚΑ), το Κέντρο Υγείας Ιτέας
είναι σίγουρα προς το παρόν. Ακόμη δεν έχει διευκρινιστεί αν οι εμβολιασμοί για τη Δωρίδα θα γίνονται στο Κέντρο Υγείας Λιδωρικίου ή στο Αγροτικό Ιατρείο Ερατεινής.
Να διευκρινιστεί ότι οι εμβολιασμοί θα γίνονται κάθε μέρα έως και Σάββατο, ενώ θα έχει προηγηθεί η διαδικασία ραντεβού. Για τον εμβολιασμό μας θα απαιτηθεί μόνο η χρήση ΑΜΚΑ.
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…