ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ: Εθελοντές αναζητά η Δ.Ε. Ιτέας
Η Δημοτική Ενότητα Ιτέας στα πλαίσια της προώθησης του εθελοντισμού και της αλληλεγγύης προσκαλεί δημότες της και μη, οι οποίοι επιθυμούν και μπορούν να προσφέρουν εθελοντική εργασία -σε οποιονδήποτε τομέα και χώρο ευθύνης της Δ.Ε. Ιτέας (π.χ. γραμματειακή υποστήριξη, ομάδα φίλων βιβλιοθήκης κλπ)- να δηλώσουν με γραπτή αίτησή τους την επιθυμία τους αυτή., συνοδευόμενη και με βιογραφικό σημείωμα.
Όπως αναφέρει η ανοιχτή επιστολή “Κοινός σκοπός και στόχος όλων μας είναι μία κοινωνία ζωντανή, υγιή και εξελισσόμενη που σ΄ αυτούς τους δύσκολους καιρούς ο εθελοντισμός και η αλληλεγγύη αποδεικνύονται, πλέον, ως απαραίτητο στοιχείο.”
Οι αιτήσεις θα κατατίθενται στον 2ο όροφο της Δ.Κ. Ιτέας, Ηλ. Τρίγκα 47, εργάσιμες ημέρες και ώρες ή στο email : [email protected] (τηλ. 22653-51119, κα Ιγγλέζου Μαρία).
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…