Ομαδοποιεί προμήθειες και υπηρεσίες η Δημοτική Αρχή Δελφών
Τον ίδιο δρόμο ετοιμάζεται να ακολουθήσει και ο Δήμαρχος Δελφών, καθώς όπως ο ίδιος ενημερώνει μέσα στον προϋπολογισμό περιλαμβάνονται πολλές ομαδοποιήσεις. Ο κ. Παναγιωτόπουλος με τον αρμόδιο αντιδήμαρχο κ. Λουκά Αναγνωστόπουλο, δεν θα ομαδοποιήσουν μόνο έργα, αλλά επεκτείνονται σε προμήθειες και υπηρεσίες. Αυτό που πάνε να κάνουν είναι απολύτως λογικό, διότι ο δήμος είναι ενιαίος, τι διαφορά έχει αν χρειάζεται σε διαφορετικό χώρο π.χ μελάνια εκτυπωτών κάθε δημοτική ενότητα, αφού χρειάζονται όλες!
Από έντυπη έκδοση “Η Ώρα της Φωκίδας””
“
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…