Ολοκλήρωση Εθελοντικού Διημέρου Καθαριότητας στο Δήμο Δελφών
Ολοκληρώθηκε με επιτυχία το Εθελοντικό Διήμερο Καθαριότητας στο Δήμο Δελφών στις 1 και 2 Νοεμβρίου 2014, κατά τη διάρκεια του οποίου πραγματοποιήθηκαν δράσεις σε όλο το Δήμο με σκοπό την ανάδειξη και προστασία σημαντικών κοινόχρηστων χώρων.
Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε τους απλούς πολίτες- εθελοντές καθώς και τους φορείς που συνέδραμαν την πρωτοβουλία μας (συλλόγους, σχολεία, προσκόπους, οδηγούς κ.ο.κ.). Ιδιαίτερα ευχαριστούμε του χορηγούς της διοργάνωσης:
•κ. Κουτσούμπα Δημήτριο, grafisto.gr
•ΕΑΣ Άμφισσας
•Σούπερ Μάρκετ Γαλαξία
•Ευρωπαϊκοί Βωξίτες Α.Ε.
•Σ. Μεντεκίδη Α.Ε.- Νερό ΔΙΟΣ
•Μαρλαφέκα ΑΒΕΕ- Εταιρεία ΛΟΥΞ
Ο Δήμος Δελφών λαμβάνοντας υπόψη του την επιτυχία της συγκεκριμένης πρωτοβουλίας, σκοπεύει να καθιερώσει την πραγματοποίηση του Εθελοντικού Διημέρου Καθαριότητας ως θεσμό δυο φορές ετησίως
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…