Οι 127 μεταγγραφές-νέες εγγραφές ποδοσφαιριστών στην ΕΠΣ Φωκίδας
Αυτό το Σαββατοκύριακο ξεκινα το τοπικό πρωτάθλημα Φωκίδας και η “ΩτΦ” στο σημερινό της φύλλο που κυκλοφορεί στα περίπτερα σας παρουσιάζει και τις 127 μεταγγραφές – νέες εγγραφές που έχουν πραγματοποιήσει οι ομάδες και επιπλέον τα δελτία που εκδόθηκαν στους εκπροσώπους της Φωκίδας στη Γ΄Εθνική, τον Αστέρα Ιτέας και το Φωκικό
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης – Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά
Στον πρόεδρο του ΤΟΕΒ απευθύνεται ο Ν. Τοπούζης Επιστολή κόλαφος για Δ.Παρασκευά -Τον κατη…